Uudis

Poska tänava remont pikendab trammi- ja bussiliikluse muudatusi

Ehitustööde jätkumise tõttu Tallinnas Jaan Poska tänaval kestavad praegused ajutised muudatused trammi- ja bussiliikluses 16. aprillini. Seni tuleb arvestada, et nii mõnigi buss ja tramm sõidavad aprilli esimeses pooles teistsugusel marsruudil.

Trammiliin 1 jätkab ümbersõitu suunal Kopli–Tondi–Kopli. Tondi suunal liigub tramm marsruudil Mere puiestee–Viru väljak–Pärnu maantee–Tondi tänav. Kopli suunal on marsruut vastupidine. Täiendavad peatused on avatud kõikides liikumisteel olevates trammipeatustes, ära aga jäävad Tallinna ülikooli, Koidula, Kadrioru ja Poska peatused.

Bussiliini 8 on pikendatud Balti jaama peatuseni. Liikumistee Balti jaama suunal kulgeb marsruudil Narva maantee–Mere puiestee– Põhja puiestee–Suurtüki tänav–Rannamäe tee–Balti jaam. Balti jaama suunal peatuvad bussid täiendavates peatustes: Hobujaama (Narva maanteel), Mere puiestee, Linnahall ja lõpp-peatus Balti jaam.

Äigrumäe poole liigub bussiliin 8 marsruudil Rannamäe tee–Suur Rannavärav–Põhja puiestee. Lisatud on ka täiendavaid peatusi: algpeatus Balti jaam, Linnahall, Mere puiestee ja Hobujaama. Ära jääb Viru keskuse peatus bussiterminalis.

Ajutiselt tehakse Narva maanteele veel täiendavaid bussipeatusi. Linnast väljuval suunal lisandub Hobujaama peatus bussiliinidel 5 ja 8 ning ajutine peatus Tallinna ülikooli trammipeatuse piirkonnas bussiliinidel 1A, 5, 8, 29, 60 ja 63. Kesklinna suunal lisandub ajutine peatus Bensiini ja Filmi tänavate ristmike vahelisel alal bussiliinidel 1A, 5, 8, 29, 34A, 35, 38, 44, 51, 60 ja 63.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.