Uudis

Teotalgud: Põhja-Tallinna valitsuse meeskond korjab Koplis kokku lusitaania teeteod

Foto: Shutterstock

Sel neljapäeval avaneb kõigil kohalikel võimalus saada osa teotalgutest. Põhja-Tallinna valitsuse meeskond võtab kätte ja korjab lusitaania teeteod Koplist ise kokku.

Talgud toimuvad neljapäeval kell 20.00 ning kogunetakse Pardiloigu tänaval, Maleva põik 6 maja ees. Sealt liigutakse koos mööda Pardiloigu tänavat ja Neeme tänava haljasalasid Neeme bussipeatuseni välja ning korjatakse kokku kõik tee pealt leitud teod.

Tigude korjamiseks vajalikud ämbrid, kummikindad ja kilekotid toob Põhja-Tallinna valitsus ise. Kokku korjatud teod transporditakse Tallinna väikeloomade krematooriumisse.

Kes talgutele ei jõua, saab tigusid korjata ka muul ajal. Põhja-Tallinnasse paigaldati hiljuti teetigude kogumiskonteinerid, mis asuvad kolmes kohas: Kopli tänaval, Kaevuri tänaval ning Maleva ja Neeme tänava nurgal. Konteinerid on mõeldud vaid hispaania teetigude jaoks ning prügi ega teisi tigusid sinna visata ei tohi.

Loe teetigude kohta rohkem

Loe teetigude kohta rohkem keskkonnaameti kodulehelt. Mida teha, et vältida hispaania teetigude ja mustpeanälkjate oma aeda sattumist: siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.