Kaks aastat avamisest: Botik tähistab sünnipäeva

Foto: Botik

Botik on Kopli tagaotsas üheskoos Põhjala tehasega tasapisi kasvanud, arenenud ning kohalikele oma mõnusa melu ja olemisega hinge pugenud.

Maikuus tähistab Botik oma teist sünnipäeva ning sel puhul on paslik võtta ette väike rännak ajas ning vaadata üle, kuhu on kahe aastaga välja jõutud.

Botik sai alguse 2019. aastal nurgatagusest metsikust võsast, millest kasvas hüljatud tehaseaeda tasapisi väike ja omanäoline baar ja väike aed.

Hüljatud tehasehoov nägi esialgu välja selline.

Eesmärgiks oli luua linnadžunglis koht, kus saaks mõnusalt istuda nii õues kui toas, kuulata head muusikat ja nautida head sööki ja jooki. Kusjuures, vuntsimise käigus ei ole maha võetud ühtegi puud ning uudishimulikud linnud on endiselt baarile naabriteks.

Tänaseks on hoov aga hoopis teist nägu.

Botik oli stuudiomajas esimene asunik, aga tänaseks on maja rahvast täis ning Botik kolis esialgsest ruumist oma aiale pisut lähemale ning baar sai täiesti uue väljanägemise.

Hea ilmaga ei taha keegi toas istuda.

Botik oli juba ammu enne koroonaviirusega seotud piiranguid seda meelt, et õues on sageli toredam. Samuti on viimase aasta pealt näha, et inimeste valmisolek erinevaid sündmusi õues pidada on kasvanud. Botiku hoovis toimuvad erinevad viktoriinid, stand-up üritused, kontserdid ja muidu mõnusad lõkkeõhtud.

Lisaks Botiku aiale on Põhjala tehases veel palju teisigi toredaid õues olemise kohti. Botiku suvistel üritustel saab silma peal hoida siin.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.