Vii koju: Bruno on see koer, kes võib oma inimesest sõpra nähes jäädagi suurest õnnest musitama

Foto: Varjupaikade MTÜ

Inimesed mõtlevad sageli heldinult oma kutsika või kassipoja imearmsaid krutskeid vaadates, et jääks ta ometi igaveseks just täpselt nii pisikeseks ja armsaks. Mõni kutsu jääbki. Näiteks Bruno, kes ei ole küll kuskilt otsast pisike, aga see-eest on tal sees suur ja ilus kutsika-hing. Bruno on see koer, kes võib oma inimesest sõpra nähes jäädagi suurest õnnest musitama. Hellus on tema õnn.

Bruno on noor isane mõmmik, kes ei jõua ära oodata, millal ometi leiaks selle päris õige inimese, kes ta koju viiks. Ja siis kohe õue. Praegu elab Bruno selle aasta jaanuarist saati Tallinna loomade varjupaigas, kuhu loovutas ta eelmine omanik.

Kui te veel ei märganud, siis vaadake nüüd: Brunol on imeilusat värvi kasukas ja käpad.

Bruno viib termini golden retriever energy ehk väsimatu ja nakatava rõõmsameelsuse täiesti uuele tasemele. samuti võib tema kohta öelda, et tegemist on huvitava koeraga, mis tähendab mõistagi seda, et tal on kombeks vahel veidi krutskeid teha.

Kuna Bruno on varem elanud maakohas, on ta harjunud palju liikuma ning jalutusrihm ja traksid võivad ta vahel hoogu sattudes natuke nagu meelest minna. Sest ta ju naudib elu täie hingega ja ega siis ei ole mahti vaadata, kes ja kas talle rihma teises otsas järgi sörgib. Eks sellepärast elavadki neljajalgsete omanikud kauem ning on muidu tervemad. Samas teab Bruno väga hästi, mida tuleb teha, kui talle öeldakse “istu” või “lama”, sest selliseid asju õpetatakse ju kutsikakoolis ja selle lõpetas Bruno cum laude.

Brunol on väga palju energiat, mida on kõige targem kulutada just vaimu väsitavate mõttemängude ja pikkade jalutuskäikude peale. Pallimängud vajavad veel natuke harjutamist, sest praegu läheb Bruno nende peale nii elevile, et kuskilt müstilisest kohast aktiveeruvad hoopis salajased lisa-energia varud ja nii võib mäng kesta tunde.

Uhke tibulind Bruno

Bruno tahaks hirmsasti, et tema uus inimene paneks usaldust ja hellust täis sõprussuhte loomise alla omajagu aega. Noorukil on mõistagi ka mõned mured, aga nende pärast ülearu muretsema ei pea, sest temaga tegelevad praegu eraldi inimesed, kes aitavad tal uueks koduks hästi ette valmistuda. Uus omanik saab Brunoga kaasa portsu häid soovitusi ja nippe, kuidas nii koer kui omanik kõigega rahul oleks.

Niisiis, kui oled aktiivse eluviisiga või tunned, et just nüüd, keset suve, on parim aeg hakata rohkem liikuma, siis võta Bruno seltsi. Ta annab sulle endast kõik.

Bruno kohta leiad kogu vajaliku info siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.