Politsei otsib Põhja-Tallinnas teadmata kadunud 72-aastast Nikolayd

Foto: SA Kadunud

14. mai õhtul kella 21.30 paiku sai häirekeskus Nikolay lähedastelt teate, et hommikul kodust teadmata suunas lahkunud mees pole ikka veel koju tagasi jõudnud.

Mees lahkus oma Sitsi asumis asuvast kodust reede hommikul kella 8 paiku ning telefoni tal kaasas ei ole. Politsei teeb Nikolay lähedastega koostööd, et selgitada välja, kuhu mees minna võis.

Nädalavahetusel kontrollis politsei Nikolay kodu lähiümbrust ning Stroomi ja Paljassaare piirkonda, kuid paraku ei ole Nikolayd seni leitud. Nädalavahetusel pandi kogu piirkonda üles ka venekeelsed paberkuulutused.

Otsimisel on abiks olnud mitmed Sõle, Sitsi ja Paljassaare piirkonna videovalveseadmed, mida on ükshaaval põhjalikult läbi vaadatud. Nikolay liikumine jäi videolindile Sitsi, Puuvilla ja Niidi tänavatel, aga kaugemal teda enam valveseadmete lindistustes näha ei olnud.

Politsei ja SA Kadunud palub Paljassaare, Kopli ja Sõle elanikel läbi vaadata oma videovalveseadmete salvestised alates 14. mai hommikust kell 7.48.

Nikolay on umbes 182 cm pikk, lühikeste hallide juustega ning kodust lahkudes oli tal seljas hall jope, jalas tumesinised püksid ja sinised tossud. Peas oli mehel tumesinise ja valge värviga nokamüts.

Politsei palub kõigil, kes on Nikolayd näinud või teavad midagi tema võimaliku liikumise või asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.