Uudis

Sul on neli seina ja katus pea kohal? Dan on valmis sisse kolima

Foto: Varjupaikade MTÜ Tallinna loomade varjupaik

Filosoofi hingega Dan jõudis Varjupaikade MTÜ Tallinna loomade varjupaika juba möödunud aasta oktoobris ja on jõudnud nüüdseks põhjalikult elu üle järele mõelda. Dan on päris kindel, et just nüüd on õige aeg endale päris oma kodu ja inimene leida.

Selliseid otsuseid teeb Dan ikka alati ise ja teinekord võtavad need omajagu aega ka. Tähtkujuna oleks Dan kindlasti kaalud, sest ta on tohutult kaalutlev ega rutta inimesega sõprust ega vaenlust looma. Dan teab, et kõik peab juhtuma omal ajal.

Dan tahab teha asju õigesti ja olla oma otsustes kindel ja seepärast kaalub ta alati äärmise tõsidusega, kuidas oleks ühes või teises olukorras kõige mõistlikum käituda. Dan teab, et see on haruldane ja väga hinnas omadus ja tunneb vahel selle üle ka uhkust.

Ta võib ju olla pealtnäha üks üsna kõva koorikuga tegelane, aga tegelikult on Danis peidus üks imearmas koerapoiss. Seda on pilgust kohe näha. Ta on lihtsalt ettevaatliku loomuga. Inimesed võlub ta kõik ükshaaval ära oma viisaka loomu ja südameid sulatava pilguga. 

Need silmad ei peta kedagi: pehmik mis pehmik.

Daniga tutvumiseks tuleb varuda aga omajagu aega ja kannatlikkust – ta ju peab kõigepealt mõtlema, kuidas end uue inimese juuresolekul üleval pidada. Ja selleks tuleb teha esmalt vibe check.

Kui Dan mõistab, et keegi talle halba ei soovi, tärkab temas lõputu leplikkus kõigi ja kõigega. Siis on ta kohe valmis ette näitama kõik oma parimad oskused ja omadused. Näiteks oskab ta väga eeskujulikult rihmas jalutada ning on kindlasti oma uuele omanikule üdini truu kaaslane.

Mine kindlasti Danile varjupaika külla, las ta vaatab su üle ja siis vaatate koos edasi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.