Uudis

Üleskutse: kus asuvad Põhja-Tallinna kõige jalakäijavaenulikumad kohad?

Puhangu tänaval lõpeb kõnnitee järsku lihtsalt mõlemal pool teed ära.Lugeja foto

Kõnnitee on nii kitsas, et sellel ei mahu kaks inimest kõrvuti käima, jalakäijatele mõeldud ala on alatasa hoopis täis pargitud või tänaval on mõeldud ainult sellele, et autod pääseks mugavalt liiklema. Tuleb tuttav ette?

Geeniuse toimetus on otsustanud sellised Põhja-Tallinna kohad ära kaardistada ning nende kohta linnavõimudele päringu teha. Mullu küsisime oma lugejatelt, millised on nende hinnangul Põhja-Tallinna kõige kehvemas seisus tänavad ning uurisime linnavõimudelt, millal need korda tehakse. Nüüd küsime Põhja-Tallinna kohalikelt, millistes kohtades pole nende meelest jalakäijate heaolule mõeldud.

Andke probleemsed kohad meile üles!

Andke meile teada, millised Põhja-Tallinna kohad on kõige jalakäijavaenulikumad. Kõige rohkem mainitud teede kohta teeme linnavalitsusele järelepärimise ning uurime, millised on plaanid nende probleemide lahendamiseks ja millal jalakäijate mured lahendatud saavad.

Lisaks avaldame ka kõik teised meile saadetud kohad.

Saatke meile 22. jaanuariks tänava nimi ja võimalusel ka pilt p-tln@geenius.ee või postitage see meie Facebooki lehele kommentaaridesse või selle loo kommentaaridesse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ole kursis, mis su kodukandis toimub

Telli Põhja-Tallinna uudiskiri

Saadame sulle kolm korda nädalas ülevaate Põhja-Tallinna olulisematest teemadest.